Кожен відповідальний батько думає про те, як одягнути свою дитину в холодну пору року, щоб він не замерз. Багатьом відомо, що багатошаровий одяг краще гріє, ніж один товстий светр. І все ж, виникає питання: як не просто зігріти тіло вашого малюка, але і забезпечити йому суху спину, навіть при активному проведенні часу? У зв'язку з цим, все більше батьків замислюються, чи потрібно дитині термобілизна?

Як правильно вибрати термоодяг?


На сьогоднішній день, ринок пропонує величезний вибір різних моделей. Всі вони відрізняються між собою складом, властивостями, виробником і ціновою категорією. Тому, перед покупкою варто подумати для яких цілей ви хочете придбати дану одяг. Якщо ваша дитина знаходиться в теплому приміщенні, тоді немає необхідності в Термокомплект, адже йому просто буде в них жарко. Інша справа, коли дитина проводить багато часу на свіжому повітрі або в прохолодних приміщеннях. Подумайте також, про активність свого чада, так як від цього залежить, яке гарне термобілизна слід придбати.


По складу термобілизна можна розділити на три категорії:

 

  • синтетичне (тканина повністю виготовлена ​​з ненатуральних ниток, здатна дуже швидко відводити вологу від тіла, але не має ніяких зігріваючих властивостей),
  • натуральне (створено з плетінь мериносової вовни або інших волокон, трохи повільніше виводить вологу, ніж синтетика, зате володіє відмінним зігріваючим ефектом),
  • і комбіноване (двошаровий тканину, перший синтетичний шар швидко виводить вологу, а другий - натуральний, зігріває організм).

 

 

З огляду на перелічені особливості існуючого термобілизни, ви зможете визначити, як правильно носити термобілизну дитині, яка має певний вид навантажень. Наприклад, якщо ваша донька чи син ходять в садочок (школу), то доцільніше буде придбати комбіновану термоодяг. Оскільки в таких установах спокійне проведення часу змінюється активним. У разі, коли ваш малюк в основному сидить в колясці, варто придбати вироби з мериносової вовни. А для дуже активних дітей або спортивних секцій купуйте синтетичну білизну, тоді ваша дитина не буде бігати мокрим і в слідстві не переохолоджуватиметься.


Як правильно носити термобілизну дітям?


Перш за все, не потрібно забувати, що такий вид одягу носитися тільки на голе тіло. Під термофутболки або рейтузи не потрібно більше нічого одягати. В іншому випадку воно не зможе повністю виконати свої функції і вивести вологу від спітнілого тіла.


Як щільно має сидіти термобілизна? Потрібно, щоб такі речі щільно прилягали до тіла подібно колготкам. Якщо купити футболки або підштаники занадто вільними, то вони будуть утворювати складки і тканина не зможе виконати свого призначення. З іншого боку, якщо одяг буде занадто обтягувати, то це принесе неприємні почуття і буде сковувати рухи вашого малюка. Не варто купувати дані предмети гардероба на виріст, хіба що дитина знаходиться на межі двох розмірів або ж дуже швидко зростає.


Крім того, щоб досягти повного ефекту від термобілизни, потрібно серйозно поставитися до наступних верствам одягу. Немає необхідності одягати занадто багато теплих водолазок або светрів. Досить вибрати одяг, яка теж зможе допомогти вологи вирватися назовні. На цю роль прекрасно підходять речі створені з флісу. Крім сказаного, вони добре зігрівають. А завершальний шар (курточка або комбінезон) краще вибирати на мембранної основі. Таким чином, при мінімальній кількості одягу ваша дитина не переохолоджуватиметься в холодну пору.