Прийшовши додому після трудового дня, кожен з нас намагається повноцінно відпочити. Забезпечити тілу справжній відпочинок може правильно підібрана домашній одяг. Багато людей використовують піжами не тільки для сну, але і для вечірнього відпочинку. Тому даний предмет гардероба повинен бути максимально комфортним і приємним до тіла. Однак, при виборі піжами потрібно звертати увагу не тільки на м'якість тканини. Величезну роль відіграє правильно підібраний розмір. Тому давайте коротко обговоримо що потрібно врахувати при виборі даного вироби.

Як визначити розмір жіночої піжами?


Якщо ви вирішите купити такий одяг в звичайному магазині, тоді у вас не виникне жодних проблем. Просто приміряйте вподобану вам модель і стане зрозуміло наскільки зручно вона сидить і як виглядає.
Однак, все більшій кількості людей стає легше і дешевше купувати товар в інтернет-магазинах. А для таких покупок обов'язково потрібно знати не просто свій розмір, але і які мірки потрібно знімати для різних предметів гардероба.


Отже, щоб зрозуміти, який обсяг піжами ви носите, необхідно поміряти основні чотири показники. А саме:
• зріст,
• обхват грудей,
• талії
• і стегон.

 

Щоб перераховані параметри були точними, краще попросити кого-небудь їх вимірювати. Якщо ж немає такої можливості, тоді станьте рівно перед дзеркалом і самостійно зніміть мірки. Візьміть сантиметрову стрічку і не сутулячись поміряйте необхідні показники. Такі дії проводяться на оголене тіло або тонку облягаючий одяг. Це необхідно, тому що під піжаму немає необхідності щось одягати. Цей же принцип можна застосувати при замірах грудей. Його потрібно заміряти без білизни. Адже вночі організм буде повністю відпочивати і його нічого не повинно сковувати. Перед кожною покупкою краще створювати нові виміри, так як з часом показники можуть змінюватися. Це допоможе вам придбати вироби підібране спеціально під вашу фігуру.


Отримавши всі необхідні цифри, ви зможете дізнатися який саме розмір необхідний. Тільки пам'ятайте, що в різних брендах можуть відрізнятися і розмірні показники. Всі пристойні інтернет-магазини докладають таблиці до свого товару. Завдяки цьому, купуючи одяг різних фірм ви можете знаходити моделі відповідного вам розміру.


Іноді виникає питання: що робити, якщо ваші показники відповідають різним розмірам? Тоді краще зробити вибір у бік жіночої піжами великих розмірів. Адже погодьтеся, що тілу складно буде відпочити в одязі, яка дуже щільно обтягує. В ідеалі, під час сну, ми не повинні відчувати на собі ніяких предметів гардероба. Для цього краще купувати вільні моделі. Якщо розмір відрізняється між верхньою частиною піжами і нижньої, тоді головними показниками будуть обхват грудей і стегон.


Що ще потрібно врахувати?

 

Вирішуючи, як вибрати розмір жіночої піжами враховуйте також фасон вироби. Деякі моделі можуть потребувати додаткових вимірах, таких як: довжина штанини, довжина рукава або ширина плечей. Для таких предметів гардероба можуть бути більш розширені розмірні таблиці. Буває, що вироби одного і того ж розміру мають різні показники через відмінності в дизайні. Тому, завжди звіряйте свої дані з доданими таблицями.


Крім того, не забувайте про вільне облягання. В тонких виробах з шовку і бавовни практично не потрібно робити на нього запас. Однак, якщо ви плануєте купити махрову або іншу більш щільну піжаму, тоді необхідно зробити невелику надбавку.


А також враховуйте свої особливості. Якщо ви не любите, щоб гумки або ажурні вставки щільно прилягали до тіла, тоді вибирайте більш вільні моделі.