Можна сказати, що футбол є однією з найпопулярніших ігор серед хлопчаків. Деякі вже з дитинства починають займатися цим видом спорту професійно. Інші, так проводять час у дворі зі своїми друзями. Як би там не було, для таких активних занять потрібно придбати правильну екіпіровку. Давайте обговоримо на що варто звертати увагу при виборі дитячої термобілизни для футболу.

 

Головні особливості?


Перш за все даний вид одягу не замінимо, так як здатний швидко відвести вологу від організму і зберегти тепло. Це можливо завдяки спеціальному плетінню волокон і самих матеріалів. Всім відомо, що синтетичні полотна практично не вбирають вологу і як наслідок залишаються сухими навіть при рясному потовиділенні. Однак і багато натуральні тканини володіють хорошими дихаючими властивостями, що дозволяє волозі випаровуватися назовні. Тому правильний склад даної одягу зможе забезпечити для вашої дитини сухе тіло під час інтенсивних навантажень.


Крім того, якісне термобілизна може надавати зігріваючий ефект за допомогою правильно переплетених ниток. У таких виробах утворюються мікроскопічні повітряні прошарки, які утримують тепле повітря навколо організму. Таким чином під час гри тіло дитини не переохолоджується, а знаходиться в однаково теплом температурному режимі. Саме завдяки таким властивостям цей вид білизни буде незамінний для вашої дитини під час гри в футбол, так як зможе уберегти його від переохолоджень і як наслідок від простудних захворювань.


На що звертати увагу при покупці?


Вирішуючи, як вибрати дитячу термобілизну для футболу візьміть до уваги деякі особливості. А саме:


• інтенсивність навантажень вашого чада,
• пора року,
• покрий матеріалу
• і розмір.

 

Отже, щоб зрозуміти в якому складі потрібно придбати термобілизну, зважте наскільки активно ваша дитина бере участь в даній грі. Якщо він не сидить постійно на лаві запасних, чи не простоює в стороні, а весь час рухається, тоді краще купувати синтетичні моделі. Вони спеціально створені для занять спортом, так як швидше за інших відводять вологу від організму і дозволяють тілу залишатися сухим. Однак, при не постійних навантаженнях можна купувати комбіновані вироби з невеликим додаванням вовни або бавовни. Це дозволить не замерзнути в періоди простою і в той же час швидко висохнути під час гри.

 

 

Важливу роль також відіграє пору року, для якого ви збираєтеся придбати дитяче футбольне термобілизна. У літній сезон воно повинно бути виключно синтетичним. Інакше дитина буде весь час вологий. А ось в осінньо-весняний і зимовий періоди потрібно відштовхуватися від температурних показників на вулиці або спортзалу, в якому займається ваш малюк. Діти пітніють не так інтенсивно, як дорослі, зате більш уразливі до холодних погодних умов. Тому, можна розглянути покупку комплектів з вмістом вовни мериноса. Дані волокна не просто допоможуть вашій дитині залишатися сухим під час гри, але і зможуть надавати зігріваючі властивості. В такому обмундируванні не страшні неопалювані приміщення або морозне повітря на вулиці.


Щоб термокомплекти не викликали незручностей звертайте увагу на крій. Шви повинні бути рівними, а не опуклими, щоб не залишати слідів на шкірі. Крім того, неприпустимі колючі вузлики на стрічках. Такий вид одягу повинен максимально приємно відчуватися на тілі, щоб при русі не викликати ніяких подразнень.


Більш того, потрібно правильно підібрати розмір термобілизна для дітей для футболу. Такий одяг може виконувати перераховані вище властивості тільки за умови правильного носіння. Вона повинна щільно прилягати до тіла, але при цьому не стискати і не притискати його. У той же час не припустимо, щоб виріб утворювало складки або вільно бовтався. Все це необхідно для того, щоб волокна матеріалу стикалися безпосередньо з тілом і виконували свої властивості. Хороший виробник завжди вказує розмірну таблицю, за допомогою якої можна легко придбати відповідне вашій дитині термобілизна. Не варто купувати такі комплекти на виріст. Такий варіант допустимий лише в період інтенсивного росту вашого малюка і то, потрібно буде постаратися максимально дотриматись описані вище вимоги.


Не варто обмежуватися придбанням тільки футболки. Щоб надмірно не переживати за своє чадо, краще купити відразу весь комплект. У теплий сезон це можуть бути шорти і майка, а в холодний кальсони, кофта, шкарпетки і навіть шапка.


Хороший вибір термобілизни різного складу і фасону можна придбати на нашому сайті. Тут представлені: кальсони, майки, кофти, комбінезони та багато іншого. Дані вироби призначені для різних вікових груп і підійдуть як хлопчикам, так і дівчаткам.