З настанням похолодань багато жінок починають шукати не просто теплий одяг, а й красиву за своїм кроєм. Ніхто не хоче одягатися, як капуста, щоб повертатися всім тілом. Тому відмінним рішенням даного питання може стати термобілизна. Більшість моделей мають гарну структуру, крій і кольори. Це дозволить використовувати такий предмет гардероба, не тільки як нижню білизну, але носити його, як верхній одяг. Однак, в представленому достатку всіляких виробів буває дуже непросто вибрати модель, яка підходить саме вам. Давайте розберемося.

Як правильно вибрати жіноче термобілизна на кожен день?


У нас всіх різні обставини життя, уподобання і особливості організму. У зв'язку з цим будуть відрізнятися і потреби. Однак, незважаючи на відмінності можна виділити основні критерії, на які потрібно звернути увагу перед покупкою, а саме:

 

  • матеріал, з котого виготовлено білизна,
  • наскільки активний ваш спосіб життя
  • і погодні умови.


Склад виробу має одну з вирішальних ролей при покупці, так як від цього будуть залежати властивості обраного вами матеріалу. Головною особливістю термобілизни є швидкою відведення вологи від організму. Завдяки цьому виріб залишається сухим і ваше тіло не переохолоджується. Безумовно, моделі з усіх представлених тканин мають таку властивість, але в різному ступені. Вироби, створені з синтетики швидше за інших справляються зі своїм завданням. Вони практично не вбирають вологу, що дозволить зберегти одяг сухою навіть при заняттях спортом. Моделі, що складаються з вовни трохи повільніше виводять вологу, так як вбирають більший відсоток, ніж синтетика. І все ж такі комплекти швидко сохнуть і створюють відчуття комфорту. На відміну від ненатуральних виробів, білизна, створене з вовни мериноса, має антибактеріальну властивість. Це дозволяє боротися з шкідливими бактеріями, що викликають неприємний запах. Більш того, натуральна шерсть може зігріти в холодну погоду, що важливо в зимову пору року. Ще існує термобілизна з комбінованих матеріалів. Воно в різних пропорціях складається їх синтетики і натуральних волокон бавовни, віскози і тому подібного. Такі вироби дуже практичні, адже вони здатні швидко виводити вологу і надають зігріваючий властивість.


Вирішуючи, як вибрати термобілизну жіноче для повсякденного носіння, подумайте, наскільки активний спосіб життя ви ведете. Наприклад, якщо ви весь час кудись поспішаєте або працюєте в постійних рухах, тоді варто розглянути більш синтетичні моделі. При спокійному проведення часу або сидячій роботі в холодному офісі підійдуть вовняні комплекти або комбіновані вироби з великим вмістом натуральних матеріалів. У разі різноманітних дій, коли буває трошки поспіху і трохи спокою кращим варіантом також послужать вироби, що мають в складі і синтетику, і натуральні волокна.


У різні пори року варто використовувати різні моделі. Жіноча термобілизна для повсякденного носіння взимку має бути більш реальним, щоб допомогти організму зігрітися. А в літню пору можна купувати вироби з синтетичних матеріалів, щоб вони швидше виводили надлишки вологи.


Що ще потрібно врахувати?


Враховуйте, наскільки щільно сидить на вас термобілизна. Такі вироби вважаються другою шкірою, тому завжди повинна добре прилягати до тіла. Однак в жарку погоду допускається більш вільне використання. Виріб не повинен бовтатися або провисати, але в той же час може вільно перебувати на тілі створюючи вентилюють ефект.


Крім того, беріть до уваги свої фізіологічні особливості. Якщо ви схильні до надмірного потовиділення в будь-яку погоду, тоді для вас оптимальним варіантом стануть більш синтетичні вироби. І навпаки, вічно мерзнучим жінкам потрібно купувати вовняні моделі або з максимальним вмістом натуральних волокон.


Також важливо запам'ятати, що повсякденне жіноча термобілизна буде ефективним, якщо наступні шари одягу підібрані правильним методом. Адже термоізделія виводять вологу від вашого організму наверх. А значить весь потік передається наступній одязі. Якщо вона не зможе повторити такий ефект, тоді все вбере, і ви замерзну. Тому замість того, щоб одягати на себе велику кількість важких в'язаних светрів, краще вдатися до дихаючої тришарової одязі. Отже, на термобілизну найкраще одягнути джемпер або кофту з флісу, так як цей матеріал чудово виводить вологу далі. А курточку варто придбати на мембранної основі. У такому вбранні ви не зможете замерзнути і будете відчувати легкість, не навантажуючи себе великою кількістю одягу.


Відмінні моделі термобілизни на всі випадки життя, можна знайти на сайті https://markamoda.com.ua