У сучасному суспільстві практично кожен поважаючий себе чоловік займається яким-небудь видом спорту. Це добре позначається на його здоров'ї, а також зовнішніх показниках. Однак, щоб таке проведення часу було максимально комфортним важливо правильно підібрати одяг. Давайте обговоримо в цій статті, чому варто віддати перевагу виробам з термоеффектом, а не звичайним предметам гардероба.

 

 

Переваги термобілизни


Головною відмінною рисою такого одягу є її властивість швидко відводити вологу від організму, дозволяючи тілу залишатися сухим і теплим. Це важливо, адже нікому не приємно перебувати у вологому футболці або кофті. Крім дискомфортних відчуттів ця властивість термобілизни захистить ваш організм від переохолодження. Всім відомо, що людина швидше замерзає, якщо перебувати у вологому одязі, яка ввібрала в себе піт. Тому залишаючись сухими під час спортивних занять ваш організм не буде схильний до переохолодження.


Крім того, чоловіче спортивне термобілизна має особливий пошив. Волокна переплітаються таким чином, щоб створювати спеціальні повітряні прошарки. Завдяки цьому, під футболкою утримується тепле повітря і ваше тіло зможе повноцінно дихати.

 


Запорука успішної покупки


На прилавках магазинів можна побачити величезний асортимент всілякого товару. Різні моделі будуть відрізнятися між собою складом тканини, дизайном і іншими особливостями. І це не просто так, адже всі ці моделі призначені для певних занять. Тому, вирішуючи, як вибрати чоловіче термобілизна для спорту, потрібно визначити:


•  інтенсивність своїх навантажень,
•  склад,
•  щільність тканини,
•  пора року
•  і розмір.

 

Як відомо спорт може бути різним. Наприклад, біг, футбол, баскетбол тощо відноситься до інтенсивних навантажень. У той час як рибалка чи ходьба до менш активним. Від цього в першу чергу потрібно відштовхуватися при покупці термоізделій. Проаналізуйте, якої мети ви хочете досягти: зберегти тіло сухим або зігрітися.


Після цього уважно ознайомтеся зі складом пропонованої вам моделі. Термобілизна прийнято ділити на три категорії: натуральне, синтетичне і комбіноване. Білизна з натуральних волокон краще використовувати для малорухомих видів спорту. Такі тканини мають дихаючим і влагоотводящие ефектом, але основні їх зусилля будуть спрямовані на обігрів вашого тіла. Синтетичні моделі спеціально призначені для занять спортом. Такий склад дозволяє блискавично вбирати і випаровувати вологу назовні, що дозволяє відчувати себе комфортно. Однак, як ви розумієте синтетика взагалі не гріє. Комбіноване термобілизна в різному ступені поєднує в собі зігріваючі властивості і швидкість відводу вологи. Тому звертайте увагу на процентне співвідношення різних волокон в білизні, яке збираєтеся придбати.

 


Також слід врахувати, що моделі з однаковим складом можуть бути різної товщини. Це залежить від манери плетіння і щільності ниток. Для малорухливого спорту або риболовлі вибирайте більш щільні вироби. А для інтенсивних навантажень підійдуть моделі з тонше.


Пора року також грає важливу роль при покупці. Чоловіче термобілизна для активного спорту в літню пору набувають виключно з синтетичних матеріалів. Такі моделі допоможуть тілу дихати, не перегріватися і максимально швидко висихати при інтенсивному потовиділенні. У холодну пору року можна вибирати комплекти з невеликим додаванням натуральних волокон, щоб тіло могло пристосуватися до холодного повітря. Однак такий вибір багато в чому буде залежати, як ми вже говорили, від кількості навантажень. Якщо ви плануєте бігати без зупинки, тоді навіть в зимову пору варто купувати синтетичні комплекти.


Щоб дана одяг виконувала свої функції, вона повинна бути правильного розміру. Це означає, що вона буде щільно облягати тіло не утворюючи складки і не звисаючи. Тоді при появі крапельок поту термобілизна швидко вбере його і виведе на поверхню. Якщо виріб не буде прилягати, тоді не зможе вчасно виконати своє завдання. Однак не варто купувати занадто тісна білизна. Це не поліпшить властивості, а тільки принесе дискомфортні відчуття під час тренувань і буде передавлює в місцях згину. У хороших магазинах, як правило, надають розмірні сітки, які допоможуть вам безпомилково визначитися з потрібним вам розміром.


Величезний вибір чоловічого термобілизни для занять спортом можна знайти на сайті. Тут ви побачите вироби якісних брендів, які будуть актуальні для проведення часу з різною активністю. На багатьох з них вже є рекомендації для яких видів спорту їх доречно використовувати, що може полегшити ваш вибір.