З настанням холодів кожна мама переживає, як правильно одягнути свою дитину, щоб він не замерз і в подальшому не захворів. Діти набагато активніше дорослих через що часто потіють, та їх одяг стає вологим. У зв'язку з цим деякі батьки замислюються: чи потрібно термобілизна дитині в холодну пору року?

 

Переваги даного виду білизни


Головним чином такий вид одягу призначений для швидкого відведення вологи від організму. Це унікальна властивість допомагає залишатися таким виробам сухим. Завдяки цьому тіло вашого малюка не буде переохолоджуватися, і він може довгий час гратися на вулиці в даному вбранні.


Крім того, тканина Термокомплект має особливу будову. Воно утворює повітряний прошарок між одягом і тілом утримуючи там, на протязі тривалого часу, тепле повітря. Це сприяє тому, що тіло вашої дитини зможе підтримувати однаково теплу температуру. А саме цього і прагне батьки при виборі одягу на холодний сезон.


Говорячи про користь і шкоду термобілизни для дітей, потрібно пам'ятати про те, що за ним важливо правильно доглядати. Через те, що тканина пропускає через себе велику кількість поту, її доведеться часто прати. Причому це можна робити тільки в ручному або делікатному режимі не перевищуючи температуру в 40 градусів. Не можна використовувати агресивні миючі засоби і порошки, що містять хлор. Сушити бажано в кімнатних умовах, не піддаючи вироби викручування або сильному віджиму. Дотримуючись ці рекомендації ви зможете насолоджуватися властивостями Термокомплект протягом тривалого часу.


Коли можна одягати термобілизна дитині?


Хоча даний вид одягу спочатку був призначений для спортсменів, зараз він активно використовується в повсякденному житті, навіть серед дітей. Його потрібно одягати при будь-яких заняттях від найактивніших до спокійних. Однак для цього варто враховувати його склад і призначення. Термобілизна можна розділити на три типи:

  • натуральне,
  • синтетичне
  • і змішане.

 

Термобілизна для дитини 1 рік і менше краще купувати з натуральних тканин, так як вони не викликають алергію на чутливої ​​шкіри малюка. Найчастіше такі моделі шиють з бавовни або вовни мериноса. Такий склад надасть найкращі зігріваючі властивості вашому чаду і впорається з виведенням зайвої вологи. Дана одяг підходить і тим діткам, які дуже спокійні за своєю натурою, або відвідують малорухливі секції в холодному приміщенні.

 


Вирішуючи яке термобілизна купити дитині для занять спортом, зверніть увагу на синтетичні моделі. В таких умовах тіло вашого чада активно потіє, тому потребує максимально швидкому відведення вологи від організму. Кращими в цій справі є вироби, створені на 100% з синтетики. Цей же принцип стосується і до активних ігор у дворі в холодну пору року.


Термобілизна змішаного типу використовують при різнобічної повсякденному зайнятості. У таких комплектах змішують в різному ступені натуральні і синтетичні волокна, щоб добитися хорошого відведення вологи від організму в активні моменти і максимального обігріву при спокої.


Крім того, визначаючи, з якого віку термобілизна одягати вашій дитині, враховуйте принцип багатошаровості. Будь-які термокомплекти надягають виключно на голе тіло. Потім варто підібрати виріб з флісу. Заключним шаром послужить вітровка, курточка або комбінезон на мембранної основі. В такому одязі легше рухатися, ніж у великій кількості колгот і светрів.


Хороший вибір якісних Термокомплект, кальсони, футболок, майок і інших виробів можна знайти на сайті https://markamoda.com.ua/