Графік роботи:

Пн-Пт 9:30-18:30

0
Мій кошик

ЧОЛОВІЧА ТЕРМОБІЛИЗНА

Чоловіча термобілизна
Ви спортивний чоловік, ведете активний спосіб життя, любите подорожі, прогулянки, полювання, незалежно від погоди - якщо це про вас, то термобілизна стане незамінною річчю у вашому гардеробі.

Термобілизна - це нижня набір одягу, найчастіше сорочка з довгими рукавами і пара довгих штанів, яка призначена для носіння під верхнім одягом в холодні дні. Цей тип нижньої білизни дуже популярний серед чоловіків і жінок, які працюють на вулиці або займаються спортом і іншими видами активного відпочинку в холодному кліматі і в зимовий період.

Чим відрізняється чоловіча термобілизна від жіночого?
Функція обох видів термобілизни однакова, різниця є тільки в пошитті, формі і структурі одягу. Деякі види термобілизни навіть мають кілька шарів різних видів тканин для додаткового захисту від холоду і регуляції потовиділення при роботі або заняття спортом.

Щоб витягти максимальний ефект, теплове нижню білизну слід носити під інший теплим одягом, яка утримує тепло біля тіла, а не дозволяє йому полетіти в повітря. Щоб зрозуміти, як вибрати термобілизну чоловіче, необхідно враховувати, для яких занять ви розраховуєте його одягати. У дні, коли прохолодно, але не дуже холодно, можна надягати теплову сорочку під звичайну сорочку з довгими або короткими рукавами або навіть одну як сорочку, оскільки вона часто вирізана і має форму звичайної сорочки замість нижньої сорочки. Конусоподібна форма більшості теплових штанів для нижньої білизни, оптимальна для уловлювання тепла і підтримки тепла для власника, додає не дуже втішний вигляд, тому їх зазвичай носять тільки під іншими довгими штанами, а не під шортами або штанами. Винятком з цього є, якщо хтось вважає за краще спати в термобілизна вночі, користуючись додатковим теплом, який вона надає.

Як вибрати гарне термобілизна чоловіче?
Термобілизна має наступні характеристики, вивчивши їх, ви зрозумієте, як правильно вибрати чоловіче термобілизна:

1) Збереження тепла - Термобілизна регулює температуру тіла, утримуючи вас в теплі і сухості. Вага тканини визначає рівень тепла, що забезпечується нижньою білизною.

2) Розтягування - бавовна має тенденцію бути обмежуючим в своїй тенденції рівномірно розтягуватися. Шерсть має деякі розтягують властивостями.

3) Опір бактеріям - коли ви не можете щодня приймати душ, необхідна стійкість до бактерій.

4) Лофт. Тканини з низькою щільністю тканини гарантують збереження форми одягу при уловлюванні повітря між шарами. Вони ізолюють тепло тіла і запобігають потраплянню холоду в ваше тіло.

5) Всотування вологи - Всотування вологи важливо при виборі теплового білизни, тому що для носіння теплового білизни необхідно залишатися в теплі і залишатися в теплі - ви повинні залишатися сухими. Теплозащитное властивість базового шару різко зменшується при зволоженні - або через зовнішню вологу, або через піт.

Наступний крок при виборі яке чоловіче термобелье краще, відповісти на наступні питання:

Яка ваша головна мета в покупці термобілизна? Ви потребуєте в ній для повсякденного використання, щоб забезпечити теплоту, або полегшити свободу пересування під час фізичної активності, або для збереження тепла тіла при низьких температурах?

Виходячи з відповідей на питання, виберіть один з трьох типів термобілизни:

1) Теплозберігаюче;

2) влаговиводящие;

3) Комбінована - може, як виводити вологу, так і зберігати тепло.

В ідеалі, термобілизна має відчуватися «як друга шкіра», не сковувати рухи і надавати комфорт.

Де купити чоловіче термобілизна?
Придбати комплект чоловічого термобілизни можна придбати в офлайн великих магазинах спортивного одягу в г. Киев - в Україні там найбільший вибір.

В інтернеті асортимент термобілизни ще більше, але будьте пильні при купівлі через інтернет, термобілизна поверненню не підлягає. Проконсультуйтеся по телефону з представником магазину з приводу розміру, або ж вибирайте онлайн-магазини, які надають функцію примірки.

Наш магазин надає консультації з будь-якого з обраних товарів. Купуйте з задоволенням, залишайте відгуки.

Сортування:
Вгору