Кожна жінка намагається за будь-яких обставин виглядати чарівно. Щоб домогтися успіху, багато представниць прекрасної статі вдаються до коригуючого білизни, вигідно підкреслюючи свою фігуру. Однак, на цьому грунті виникло багато розбіжностей. Давайте розберемося в перевагах і недоліках даного предмета гардероба.

 

 

Що таке коригуючий білизну?


Це різновид нижньої білизни і іншого одягу (панталони, боді, сукні, спідниці і т.п.), які здатні підтягнути і змоделювати деякі частини тіла. Наприклад, при наявності складок на животі, можна скористатися коригуючими трусиками або маячки. В результаті оточуючим не буде видно цей недолік. Якщо ж підтягти потрібно в області ніг і стегон, тоді варто придбати стягуючі шорти або штани.


Коригуючий білизна не просто стискає виступаючу частину тіла. Воно пошито таким чином, щоб перенаправити зайвий жир в вигідну сторону, тобто змоделювати фігуру. Таким чином груди і попа стануть більш виразними, а непотрібні боки і зайвий животик менш примітними. І все ж багато людей запитують: чи приносить коригуючий білизна користь чи шкода?


Переваги та недоліки білизни, що тягне


Як і до решти предметів нашого гардероба, до покупки коригуючого білизни потрібно підійти серйозно. Для цього, зверніть особливу увагу на:


• якість,
• пошиття
• і розмір.

 

Всі ми розуміємо, що дане білизна не може повністю складатися з натуральних тканин. Щоб такі вироби були еластичними, в них додають еластан. Хорошим варіантом можуть бути моделі створені з мікрофібри. Така тканина буде володіти дихаючими властивостями і зможе відводити вологу від організму. Якщо в складі присутній нейлон, такі вироби будуть не зовсім якісними. Так як через відсутність дихаючого ефекту може виникнути алергія. Пам'ятайте, в коректує білизна ваше тіло може повноцінно дихати, якщо придбати його в хорошій якості.


Варто придивитися до безшовному стягуючого білизни. Тоді воно не буде пошкоджувати тіло, в чому його часто звинувачують і залишати на ньому смуги. Хоча, як правило, це вже враховано виробником.
Найважливішим недоліком називають передавлювання під час шкарпетки. Не потрібно заперечувати, що даний предмет гардероба кілька стискає внутрішні органи. Однак все залежить від того, чи правильно підібраний розмір. Купуйте дані моделі строго за розміром. Не думайте, що купивши більш найменший виріб ви досягнете кращого результату. Ні, в такому випадку можна пошкодити кровотік і висновок лімфи, що призведе до непритомності. Якщо ж придбати для втягування білизни за розміром, тоді ви вигідно підкреслите фігури, які не завдавши шкоди своєму організму.


Деякі жінки запитують: чи допомагає коригуючий білизна схуднути? На жаль немає. У цьому може допомогти тільки правильне харчування і посилені тренування. Однак перевага даних виробів в тому, що в потрібний момент воно допоможе виглядати чарівно і відчувати себе на висоті!


В інтернеті можна знайти багато хороших відгуків про коректує білизна. Головне носити його з розумом і не зловживати. Пам'ятайте, даний вид гардероба не призначений для щоденному використанні. Його рекомендують носити не більше 12 годин на тиждень. Крім того, при деяких захворюваннях дихальних шляхів і вен, краще не одягати таку білизну. А при наявності будь-яких новоутворень взагалі забороняється носити коригувальні вироби. З огляду на перераховані вище рекомендації, ви зможете скоригувати свою фігуру, не завдаючи, при цьому, шкода здоров'ю.