Кожна доросла людина цінує по-справжньому повноцінний і міцний відпочинок в нічний час. Багато в чому цьому сприяє одяг, в якій ви перебуваєте. Деякі чоловіки ще не вважають за потрібне купувати спальні костюми. Найчастіше таке відбувається через те, що просто не було можливості оцінити переваги даного предмета гардероба на власному досвіді. Як би там не було, щоб такий одяг приносила максимально комфортні почуття потрібно правильно підійти до її вибору.

 

Різновид розмірів чоловічих піжам


Варто врахувати, що на прилавках магазинів можна побачити найрізноманітніші позначення на спільних костюмах. Через це багато представників сильної статі не знають, як правильно знайти потрібний їм розмір. Якщо у вас є можливість особисто сходити в торговий центр і поміряти вподобану вам модель, тоді проблема вирішена. Але в разі покупки піжами через інтернет необхідно точно знати, який саме розмір вам підходить.


Чому існують різні позначення на одязі? Такі цифри можуть відрізнятися в залежності від того, в якій країні пошито виріб. Крім того, не всі розміри вказані в цифрах, деякі прийнято показувати латинськими буквами. Розміри спальних костюмів можуть бути позначені в українському, європейському або міжнародне значення. Буває, що різні виробники використовують свої показники. Тому хороші бренди, як правило, до кожної одиниці товару докладають розмірну сітку, щоб можна було визначити який саме розмір в цій фірмі відповідає вашим параметрам. Також надходять і солідні магазини.


Як визначити розмір піжами для чоловіків?


Отже, якщо ви вперше збираєтеся придбати виріб якогось бренду, тоді потрібно спочатку зробити кілька вимірів. На щастя, це стандартна процедура і дані показники будуть застосовні для будь-яких таблиць і країн. Навіть якщо ви приблизно знаєте свої параметри, перед покупкою краще все-таки конкретизувати дані цифри, так як з часом вони могли трохи змінитися. Тоді ви точніше визначитеся з необхідною вам річчю, і вона зможе принести тільки комфортні відчуття. Потрібно поміряти:


•    зріст,
•    обхват грудей,
•    обхват талії
•    і стегон.

 

Найкраще, якщо хто-небудь допоможе вам вимірювати перший показник. Для цього станьте рівно біля стіни або двері і поставте позначку на них по найвищій точці на вашій голові. Дана цифра дуже важлива, так як обхват грудей і стегон може бути однаковим у людей з різним ростом і від цього буде залежати довжина штанини і рукава.


Далі візьміть сантиметрову стрічку і станьте перед дзеркалом. Стійте рівно і не сутулячись вимірюйте обхват грудей на голе тіло. Непотрібно сильно щільно затягувати стрічку, але в той же час вона не повинна звисати. Легко приклавши її до самих виступаючих частин грудей ви отримаєте необхідну вам цифру.


Те ж саме потрібно повторити при вимірюванні наступних показників. Тільки пам'ятайте, що обхват талії здійснюється по найтоншої її частини, а стегон по самим випирає точкам.

 


Щоб зрозуміти, як підібрати розмір чоловічої піжами, порівняйте свої параметри з цифрами, наведеними в таблиці тієї піжами, яку ви збираєтеся купити. Таким чином, ви зможете визначити свій розмір в цьому конкретному бренд, а також дізнаєтеся який у вас український, європейський і міжнародний показник. Іноді трапляється так, що деякі цифри можуть перебувати в різних розмірах. Наприклад обхват стегон буде відповідати 56 номером, а обхват талії - 58. Тоді правильно буде придбати піжаму більшого розміру. Таким чином модель не буде приносити дискомфортних відчуттів.


Деякі виробники можуть ще запитувати додаткові показники, такі як: довжина штанини або рукава по зовнішньому шву, а також ширину по спині. У такому випадку потрібно буде зробити додаткові виміри. Однак, як правило, перерахованих вище параметрів вистачить для покупки даного предмета гардероба. Є тільки один виняток, піжама кігурумі. Для її придбання досить знати тільки свій ріст, інші показники не потрібні.


Пам'ятайте, необхідно правильно підібрати розмір чоловічої піжами, так як від цього буде залежати наскільки якісно ваш організм відпочине під час нічного сну. Якщо купити її занадто велику, тоді будуть утворюватися складки залишаючи сліди на вашій шкірі. Занадто тісні вироби, можуть стискати тіло порушуючи циркуляцію крові. Також через це організм буде схильний до надмірного потовиділення, що завадить хорошому, міцному сну.


Якісні чоловічі піжами можна придбати на нашому сайті. У цьому інтернет-магазині представлені різноманітні моделі з великим вибором розмірних категорій. Тут ви зможете купити будь-яку вподобану вам модель, яка підходить всім вашим параметрам.