Графік роботи:

Пн-Пт 9:30-18:30

0
Мій кошик

ДИТЯЧА ТЕРМОБІЛИЗНА

Термобілизна для дітей

Дитяча термобілизна
Всі батьки піклуються про здоров'я своєї дитини, хочуть, щоб у нього був гарний настрій і самопочуття. У цьому може допомогти дитяче термобілизна. Такий тип одягу виступає як базовий шар, а поверх нього можна носити звичайний одяг. Існує термобілизна для різних вікових груп дітей: як для малюків, так і для підлітків. Завдяки унікальному поєднанню тканин і структури, такий тип одягу подарує прохолоду в спекотні дні і захистить від переохолодження в холодну пору року. Основні властивості цього одягу залежать від їх товщини, повітропроникності і вологих властивостей.

Як діє термобілизна?
Термобілизна додає ще два шари одягу до нормального гардеробу власника. Оскільки він складається з двошарової тканини, він утримує більше тепла тіла, ніж один шар одягу. Цей додатковий нагрів корпусу захищає від холодного повітря і запобігає втраті тепла. При носінні під звичайним одягом термобілизна може тримати людину в теплі протягом багатьох годин в холодних умовах. Важке бавовняну або вовняну термобілизна слід носити в найхолоднішу погоду.
 

Де купити дитяче термобілизна?
Термобілизна з'явилося у продажу всього кілька років тому, але на даний момент для дітей є великий колірний і фактурний асортимент. Хороший вибір термобілизни для вашої дитини купити онлайн в інтернет-магазин. Крім цього, можете підібрати термобілизну в магазинах спортивного дитячого одягу.

Перш ніж купити термобілизну дитяче, перевірте точно, щоб розмір термобілизни був впору вашій дитині. Те, наскільки добре термобілизна підходить за розміром і добре сидить грає важливу роль у відчутті прохолоди або тепла. Тісно пов'язані з тілом тканини допомагають утримувати повітря на поверхні тіла, що допомагає зберігати тепло тіла.

Наш магазин надає великий вибір і доставку в Київ, Харків, Дніпропетровськ та інші різні міста країни Україна.

Скільки коштує дитяче термобілизна?
Діапазон цін дитячого термобілизни коливається від декількох сотень до декількох тисяч гривень, це залежить від складу термобілизни, а також популярності бренду, країни-виробника.

Дитяча термобілизна з переважанням натуральних тканин буде коштувати дорожче. Розкручений бренд також додасть у вартості, і якщо термобілизна замовляти у імпортного виробника за кордоном, у вартість буде ще включена доставка.

Як вибрати дитяче термобілизна?
При виробництві термобілизни використовуються чотири основних матеріалу, з яких ви можете знайти базові шари, всі з яких приходять в різних цінових категоріях і з різними додатками. Давайте розглянемо кожен з них.

Синтетика (поліпропілен): в базових шарах використовується величезна кількість синтетичних матеріалів. Загалом, основи, зроблені з них, дуже здатні до вбирання вологи і можуть додати багато тепла, залишаючись повітропроникними. Якщо ви замочують їх, вони сохнуть швидше, ніж що-небудь ще. Зворотній бік? Вони мають поганий запах.

Бавовна: Доступний і фактично здатний додати трохи тепла. Бавовна вбирає піт або вологу, потім стає холодним і липким. Щоб ізолювати, він також повинен бути важким і товстим.

Шовк: Завдяки потужному співвідношенню тепло-вага-товщина, шовк є відмінним вибором для нашарування під повсякденний одяг. Шовк також відчуває себе так добре біля вашої шкіри, як здається. Проблема в тому, що шовк не володіє такою ж здатністю залишатися комфортним в дуже теплих температурах. Це кращий для вбирання вологи, ніж бавовна, але не такий гарний, як якісний синтетичний або мериносових. Шовк теж доріг.

Шерсть мериноса: унікальний матеріал, ця дуже м'яка шерсть може бути застосована до найширшого діапазону температур. Один і той же набір термобілизни з вовни мериноса може тримати вас в теплі під морозними ночами і залишатися комфортним, коли температура піднімається вище 70 градусів. Шерсть також гніт з винятковою ефективністю і сильно опирається запаху.

Отже, яким має бути дитяче термобілизна? Це вибирати вам, залежно від того, скільки грошей ви готові витратити, і для яких цілей ви купуєте термобілизна вашій дитині - для прогулянок, спорту або сну. За складом можна дати наступну рекомендацію - враховуючи, що діти завжди дуже активні, перебувають у русі, як повсякденний варіант, краще буде вибрати комбінований склад термобілизни з переважанням шерсті.

Подаруйте вашій дитині комфорт! З термобельyoм і малюк, і підліток буде задоволений і щасливий.

Сортування:
Вгору