Багато сучасні чоловіки взяли за правило стежити за своєю фігурою і іміджем. Іноді це вимагає певних дій, наприклад - покупки білизни, що тягне для чоловіків. Це дозволяє прибрати живіт, або, по крайней мере, не дати йому випинатися в екстравагантних ситуаціях.


Крім того, коригуюча чоловіча білизна для живота дозволяє підтримувати поставу, виділяти всі достоїнства фігури. А в довгостроковій перспективі такий елемент чоловічого гардеробу має корисне профілактичну дію.

 

 

Що таке чоловіча коригуюча білизна?


Сама назва такого білизни свідчить про його функціональне призначення. Однак через недосвідченість багато чоловіків плутають тягне і коригуючий білизна. Тим часом у них є різниця і в принципі дії, в результатах носіння і навіть в методах крою.


До відома, чоловіче коригуючий білизна - це одна з різновидів натільної білизни з жорсткими вставками в проблемних ділянках тіла. Як правило, така білизна виготовляється з синтетичних прогумованих тканин з підвищеною компресією. Основне завдання такого білизни - корекція фігури. Стискають властивості матеріалу дозволяють постійно підтримувати поставу, не даючи хребетного стовпа відхилятися від вертикальної осі або підтримуючи суглоби в належному положенні.


В той же час не менш популярно і білизна з утягивающими властивостями - вона виготовлена ​​з менш міцних матеріалів, часто - з натуральних. Така білизна більше покликане впливати на кровоносну систему, виконує масажні функції, допомагає позбутися ознак целюліту і жирових складок.


В обох випадках очевидні переваги медичного характеру.


Як вибрати чоловічу коригуючу білизну?


Вибираючи такий тип білизни, дуже важливо звертати увагу на дві речі - розмір комплекту і його фасон. Другий пункт залежить від того, в яких умовах буде використовуватися для втягування або коригуючий білизна. На сьогоднішній день індустрія пропонує кілька фасонних варіантів крою:

 

 

  • стягуючі шорти;
  • коригуюча майка;
  • коригуючий боді;
  • стягуючі труси для чоловіків;
  • корсет для талії і живота;
  • комбінезони;
  • бриджі.


Вибір з цих різновидів має бути продиктований ще й тим, на які проблемні ділянки тіла планується вплив. Їх кілька - сідниці, живіт, стегна, плечі, груди, талія.


Залежно від передбачуваної зони корекції вибирається і різновид покрою - з видовженими рукавами або шортами, з обтягує частиною грудей і так далі.


При цьому обов'язково треба проконтролювати відповідність розміру. Не можна вважати, нібито взявши на один розмір менше, можна швидше домогтися результатів. Це призведе до здавлення кровоносних судин і поганого насиченню клітин шкіри киснем. Результат може виявитися гірше, ніж був спочатку. Занадто вільне коригуючий білизна вибирати також не варто - воно просто не буде ефективним.


Що стосується вибору матеріалу, то треба чітко засвоїти, що повністю натуральних волокон в таку білизну майже не зустрічаємося. Щоб забезпечити компресійні властивості, в тканинах використовується поліамід - синтетичний матеріал, частка якого доходить до 92%. Більшість моделей виготовлено з лайкри, поліестеру, мікрофібри. Тому вибирати доведеться тільки з цих матеріалів.


Що стосується стилю - то у випадку з коригувальним білизною цей критерій не є ключовим. Втім, у продажу є чимало різних дизайнерських моделей з різними варіантами колірного оформлення.


І вже з урахуванням цих ознак вибору можна орієнтуватися на ціну виробу.