Кожній людині приємно ніжиться в ліжку в зручній і м'якою до тіла піжамі. На сьогоднішній день дизайнери розробили величезну кількість моделей нічних костюмів. Хоча прийнято вважати, що велика різноманітність існує в жіночих виробах, чоловічі піжамні костюми також досить різноманітні. Крім того, даний предмет гардероба створюють як з натуральних ниток, так і з синтетичних волокон. У зв'язку з цим, потрібно знати, як правильно доглядати за піжамою, що складається з кожного конкретного полотна.


Правила догляду за чоловічими піжамами


Як відомо, людина уві сні схильний інтенсивного потовиділення. У чоловіків це може проявлятися навіть в більшій мірі, ніж у жінок. Тому багато представників сильної статі вважають за краще вибирати нічні костюми з натуральних тканин, таких як бавовна. Вироби, створені з такого волокна, славляться своєю дихаючої здатністю. Вони швидко поглинають вологу і виводять її назовні. Завдяки таким властивостям, тіло не перегрівається і не переохолоджується, воно ніби повноцінно дихає.


Однак виникає питання: як доглядати за бавовняної піжамою? Не можна сказати, що ця тканина дуже вибаглива. Такі нічні костюми можна з легкістю прати в машинці. Перед тим, як завантажити речі в барабан, по сортуйте їх за кольором і щільності. Справа в тому, що бавовняні чоловічі піжами можуть бути більш тонкі або ж навпаки, щільні. Від цього залежить який температурний режим варто вибрати. Так як тонкі речі схильні швидше розтягуватися їх не потрібно прати в дуже гарячій воді. Бажано виставити воду не більше 60 градусів. Щільні піжами можуть витримати велику температуру, до 90 градусів.


Багато чоловіків люблять відчувати себе особливо комфортно і чарівно. Їх вибором стають вишукані моделі, з шовку. Як доглядати за шовковою піжамою? Такий нічний костюм можна прати тільки в холодній воді, до 40 градусів. Тут допустимо використання пральної машини (в делікатному або ручному режимі), хоча краще прати такий виріб руками. Шовк не переносить миючих засобів з хлором. Відповідними будуть порошки, створені спеціально для шовкових речей. Крім того, не слід викручувати піжаму після прання або вибирати занадто великі обороти для віджиму. Через це виріб може втратити свою форму. Щоб зберегти яскравість кольорів, сушіть свій костюм не на відкритому сонці.


 Піжами, створені з атласу, також користуються популярністю і трохи дешевше в ціні. А як доглядати за атласною піжамою? Такі нічні костюми не підходять для прання в гарячій воді, вона не повинна перевищувати 30 градусів. Миючі засоби підбирайте м'які і щадні. Прати дані моделі краще руками або машинкою в делікатному режимі. Піжами з атласу можна викручувати. Їх потрібно висушувати в горизонтальному положенні, розклавши на рушник. При прасуванні обраний вами делікатний режим і розгладжуйте свій костюм з виворітного боку. Такі поради допоможуть зберегти первозданну красу вашої піжами.


Що робити, якщо піжама линяє?


Найчастіше линяють натуральні тканини, такі як шовк, віскоза, бавовна та інші. Це відбувається внаслідок того, що натуральні волокна не можуть повністю увібрати барвники. Що робити, щоб не зіпсувати нову піжаму? Зробіть наступне:


• потріть мокрою серветкою свій костюм, якщо він убрався, значить злиняє;
• періть піжаму окремо від решти одягу;
• під час прання додайте у воду трохи солі і оцту, це закріпить колір;
• не сушіть піжаму на відкритому сонці.

 

Часто вишукані речі вимагають більш ніжного звернення. Зате згодом вони будуть радувати вас своєю красою і ніжністю.