Кожен виробник нижньої білизни гарантує тривалість носіння якістю його матеріалу. В реальності незнання простих правил догляду за трикотажними виробами помітно цей термін скорочує.
У той же час покупці нижньої білизни можуть сильно виправити ситуацію, якщо дізнаються кілька корисних рекомендацій про те, як і чим прати чоловічі труси, причому - і в ручному режимі, і методом машинного прання.

 


З чого почати після покупки чоловічих трусів?


Головна умова - чітко розуміти, що в відношенні нижньої білизни немає особливих відмінностей між жіночим і чоловічим трикотажем. Тому необов'язково глибоко вникати в проблему, чи можна чоловічі труси прати з жіночими.


А ось про те, коли має відбутися перша прання - знати потрібно. Вона проводиться відразу після покупки. Адже цей атрибут гардероба буде безпосередньо контактувати зі шкірою, а продавці ніколи не можуть гарантувати надійність зберігання трусів на своїх полицях з гігієнічної точки зору.


• Друга умова - прати слід якомога менше речей. Це виключає ймовірність їх швидкого зносу.
• Ще одна обов'язкова правило - чітко стежити за температурою води. Для кожного виробу з різних матеріалів вона вказується спеціальним значком на етикетці.


При машинної і ручної прання майже завжди використовується пральний порошок. Оскільки всіляких примірників в наш час просто не злічити, треба неодмінно купувати такий зразок, який би підходив для тканини трусів. Відносно порошку є ще одна порада -чем в порошку менше фосфатів, тим безпечніше він.


Умови прання


Прання трусів краще проводити регулярно, щоб не допускати сильного забруднення. Якщо є можливість випрати в пральній машині, що слід дотримуватися таких рекомендацій:


При якій температурі прати білизну - завжди написано етикетці самого цього білизни.


• Але краще використовувати нагрів води не вище 40 градусів для виробів з синтетики.
• Якщо куплені труси з шовку, його ніжна тканина витримує машинне прання з температурою до 30 градусів.
• Бавовняна нижню білизну витримує прання при нагріванні води до 60 градусів.

 

Далі слід дотримуватися такої послідовності, щоб правильно розуміти, як правильно прати труси в пральній машині:


• замочити білизну хвилин на 15-20;
• покласти вироби в невеликій кількості в барабан машини;
• засипати порошок;
• вибрати делікатний режим прання;
• включити вибір температури і запустити прання.

 

Часто білизна в машині стирається з іншими речами і резонно може турбувати питання - чи можна прати шкарпетки і труси разом. Відповідь однозначна - ніяких обмежень немає. А ось з великими речами (куртками, підодіяльниками і т.д.) цього робити не варто.


Ручне прання


Послідовність прання в ручному режимі кардинально відрізняється. Але щодо температури і використання порошків умови залишаються тими ж.


У таз необхідно додати теплої води і насипати в неї пральний ручний порошок. Після повного розчинення туди вже можна покласти необхідну кількість трусів. Але краще виконувати одночасну прання білизни з однакового матеріалу.


У цьому розчині труси залишаються на 10 хвилин для замочування.


Якщо на трусах є плями, які можуть не відіпрати звичайним методом, слід їх видалити ще до замочування, використовуючи сучасні засоби для виведення плям.


Безпосередню прання проводять шляхом зминання і тертя. Таку процедуру проводять кілька разів. Після чого виконується полоскання в чистій воді. Полоскання проводиться до тих пір, поки повністю не зникне з трусів пральний порошок.