Кожен з нас радіє, коли придбає собі гарний і якісний купальник. Однак просто купити такий костюм не досить. Щоб дана річ гардероба радувала нас не один сезон, важливо вміти правильно доглядати за цим виробом.

 

 

Як прати купальник в пральній машині?


Існує кілька способів, як можна обслуговувати купальні костюми, зберігши їм первозданний вигляд. Різні водойми залишають на таких виробах свої забруднення, тому їх потрібно прати після кожного використання в обов'язковому порядку. Давайте обговоримо, як правильно прати купальник:


• в пральній машині,
• вручну
• і після відвідування басейну.

 

Отже, якщо говорити про машину автомат, то на якому режимі прати купальник? Це завжди повинен бути делікатний режим. Пам'ятайте, не варто занадто викручувати дані моделі, так як вони можуть розтягнутися і втратити свою первинну форму. Крім того, делікатний режим має на увазі, що не варто виставляти занадто високі температурні показники. Вибираючи, при скількох градусах прати купальник, пам'ятайте, що для цих виробів відмінно підходить прохолодна вода, приблизно 30 - 35 °. Також не варто забувати, що тут не може бути застосовано використання кондиціонерів. Справа в тому, що в цих засобах містяться деякі речовини, які негативно впливають на вироби, що складаються з еластану. Тому, якщо очищати купальні костюми з їх допомогою, то можна очікувати блякла кольору. Однак деякі моделі можуть бути щедро прикрашені бісером, стразами або іншими декораціями. У зв'язку з цим, не варто прати цю річ гардероба в пральній машині.


Тепер давайте поговоримо про те, як прати купальник вручну. Тут використовується схожий механізм. Потрібно приготувати прохолодну воду, в якій заздалегідь розчинити порошок, щоб не залишилося крупинок, так як вони згодом можуть залишити плями. Потім кілька разів прополосніте даний предмет гардероба в воді. Не варто занадто терти або викручувати купальний костюм, щоб він не втратив свій зовнішній вигляд. Більш того, періть купальники різних кольорів окремо, так як вони можуть злиняти один на одного. А плями такого роду досить складно виводяться.


 Тепер ми підійшли до того, щоб визначити, як прати купальник після басейну. Як відомо, вода в такому середовищі сильно хлорована. Хлор досить погано впливає на тканини, виготовлені з нейлону і еластану. Тому, після кожного відвідування басейну потрібно обов'язково сполоснути купальний костюм в прохолодній воді. Переважно прати даний виріб вручну. Однак якщо ви вирішите все ж, використовувати пральну машину, тоді краще застосувати спеціальні мішечки або контейнери для делікатного прання, особливо, коли бюстгальтер з кісточками. Що стосується сушіння, то не рекомендується використання сушарок або висихання на відкритому сонці. Більш дбайливим висиханням вважається метод, коли просто розкласти виріб на столі, не розтягуючи його, і дати йому повністю висохнути.


Чи потрібно прати новий купальник?


Після придбання нового виробу його слід попрати в обов'язковому порядку. Бажано це зробити вручну, щоб подивитися, як поведе себе тканину. Перед замочуванням вивчіть етикетку. Далі застосовуйте поради, написані для прання вручну. Потім потрібно дати купального костюму повністю висохнути (можливо, для цього потрібен тривалий час, близько доби), а потім його можна застосовувати за призначенням. Не забувайте, правильний догляд продовжує службу вироби, але краще спочатку вибирати модель хорошої якості.