У гардеробі кожної жінки можна знайти багато красивих бюстгальтерів. Всі вони можуть відрізнятися між собою кольором, фасоном і прикрасами. Так як це натільну білизну, його рекомендують прати вже після трьох одягання. У зв'язку з цим виникає питання, як правильно прати ліфчики? Давайте коротко обговоримо різні варіанти догляду за даним предметом жіночого туалету. А також поговоримо, чого слід уникати при пранні таких ніжних виробів.

 

 

Основні правила


Вибрати якісне нижню білизну - це тільки початок шляху. Далі потрібно знати, як правильно його випрати і висушити. Хоча різні моделі бюстгальтерів можуть мати різні рекомендації, існують основні вимоги щодо догляду. Отже, потрібно:


• вибрати не агресивне миючий засіб,
• визначити температурний режим,
• приготувати спеціальний контейнер для прання бюстгальтерів
• і висушити виріб правильним чином.

 

Вирішуючи, як прати бюстгальтер, починаємо підготовку з миючих засобів. Для кольорових моделей використовуємо порошки, які зміцнюють яскравість кольору. У цьому може допомогти додавання декількох крапель оцту. Для білосніжних виробів шукаємо кошти не містять відбілювачі, інакше можна пошкодити білизну. Якщо на ліфчику присутні плями, можна перед пранням замочити його в тазі, натер перед цим пошкоджене місце милом.


Як правило, більшість виробників радять прати даний предмет гардероба в воді не перевищує 40 градусів. Слід дотримуватися таку температуру і при ручному пранні. Однак, не забудьте вивчити ярличок свого ліфа, адже іноді рекомендації можуть відрізнятися.


Якщо ви вирішили прати бюстгальтер в пральній машині, тоді краще вибрати функцію делікатного прання або ручний. При таких режимах білизна не пошкоджується. Крім того, не слід вантажити в барабан одяг грубого крою або щось важке. Так як в процесі прання або віджимання ліфчик може деформуватися. Багато хто цікавиться, чи можна прати бюстгальтер з кісточками в пральній машині? Так. Тільки при цьому потрібно використовувати спеціальний мішечок для прання. Тоді ваш ліфчик не зіпсується, адже кісточка не зможе зачепитися за інший одяг. А також, що не менш важливо, ваша пральна машина не буде пошкоджена деталями від бюстгальтера. Той же принцип діє, коли ви вирішуєте, як прати бюстгальтер з поролоном. Потрібно помістити його в спеціальний контейнер, а ще краще в кульку з отворами. В такому випадку внутрішня частина не деформується і не будуть утворюватися складки і пухирці.


Після прання важливо висушити виріб не пошкодивши форму. Для цього можна розкласти його на рушник, розправивши чашечки. Якщо ви плануєте використовувати сушку, тоді не потрібно використовувати прищіпки. Просто застебніть ліфчик на всі гачки і нехай він так звисає.


Як правильно прати бюстгальтер вручну?


Багато вишукані моделі потрібно прати руками, щоб не пошкодити ажур або прикраси. Для цього підготуйте воду в тазу заздалегідь розмішавши і вспенів миючий засіб. Потім залиште виріб відмокати хвилин на 20. Цього часу достатньо, щоб бруд відстала від тканини. При боргом замочуванні, гачки можуть швидко поржавіти. Далі прополощіть виріб в декількох водах. Не потрібно викручувати ліфчик після прання. Просто розкладіть його на рушник, нехай стече.


Якщо на бюстгальтері є сильні забруднення або плями, тоді при пранні його можна потерти. Для цього добре підходить стара зубна щітка. Краще здійснювати такі дії з виворітного боку. При пранні бретелей стежте за тим, щоб не розтягувати їх, інакше вони можуть бути зіпсовані.