У зимовий час найчастіше страждають від холодного вітру і низької температури руки. Це особливо відчувається, коли доводиться займатися тренуваннями або виконувати фізичну роботу на відкритому повітрі. Захистити шкіру рук покликаний такий аксесуар гардероба, як зимові терморукавички.

 

Особливості терморукавичок


Як не дивно, але ще не все в нашій країні знають про терморукавички - що це і як це працює. Іноді їх плутають з традиційними моделями з натуральної вовни, вважаючи, що товщина ниток цілком може відповідати тому, щоб такий виріб називалося терморукавички. Насправді ж все інакше.


Терморукавички - це зимовий утеплений аксесуар, який покликаний захистити шкіру рук від морозів, холодного вітру і підвищеної вологості при низьких температурах.

 

 


Відмінністю від звичайних рукавичок і рукавиць у цього виробу є особлива технологія плетіння структурних волокон. В результаті інноваційного методу з'єднання ниток утворюються повітряні осередки, здатні утримувати тепло, що виділяється тілом. Крім того, такий спосіб в'язки забезпечує додаткову міцність в найбільш уразливих для стирання місцях - на кінчиках пальців і долонях.


Завдяки такій технології досягається відразу кілька відмінних властивостей і переваг терморукавичок:

 

 

  • збільшена зносостійкість;
  • підвищений експлуатаційний ресурс;
  • підтримання температурного мікроклімату шкіри;
  • стабільна температура біля шкіри долонь і пальців;
  • відсутність ефекту вологості і замерзання від надлишку поту.

 

Останнє гідність також продиктовано технологічними особливостями виробництва терморукавичок. Разом з тим у відгуках про терморукавички з синтетичних матеріалів часто відзначається, що деякі з них мають унікальну здатність відведення вологи. В результаті цього піт не акумулюється на шкірному покриві, не створює дискомфортні відчуття, і не замерзає при дії морозу.


Звідси можна зробити ще один висновок - терморукавички відрізняються від звичайних трикотажних аналогів не тільки технологічними ознаками, а й властивостями вихідних матеріалів. В якості натуральних волокон для їх виготовлення використовуються вовняні нитки, льон, тканини з бавовни. З синтетики для термоперчаток найбільше підходять: поліестер, поліамід, еластан, мікрофібра, поліпропілен, фліс.


Призначення і умови вибору терморукавичок


Щоб зберегти свої руки від впливу низьких температур, необхідно добре розібратися в тому, як вибрати терморукавички, причому - з урахуванням того, де і як вони будуть використовуватися. Нинішня індустрія з виробництва трикотажних виробів пропонує десятки, якщо не сотні різновидів такого термобілизни, проте всіх їх можна об'єднати в кілька функціональних категорій:

 

  • термостійкі моделі - як правило, з натуральних тканин, з підвищеною непроникністю і низьку теплопровідність матеріалу;
  • влагоотводящие зразки - зазвичай виготовляються з синтетичних волокон, мають відмінну влагопропускной здатністю;
  • універсальні терморукавички - створюються з комбінації натуральних і синтетичних тканин, об'єднують всі переваги перших двох категорій;
  • вітрозахисні моделі терморукавичок - такі екземпляри мають спеціальну захисну мембрану, що не пропускає потоки повітря. Вони відмінно справляються і з збереженням накопиченого тіла в області рук, і з захистом від різких поривів вітру.

 

 

Виходячи з цього необхідно вибрати, які саме купити терморукавички - для фігурного катання, футболу, велосипеда, хокею, заміських прогулянок, риболовлі та полювання, подорожей і туризму. Деякі моделі мають мінімальну товщину тканини, що дозволяє працювати в рукавичках з гаджетами, відсилати повідомлення в месенджерах, не знімаючи їх з рук.


Про решту відмінностях, перевагах і правилах вибору завжди можна дізнатися у представників торгового закладу, де запланована покупка терморукавичок.